Серія сканерів QuickScan 2500 - відмінна якість по доступній ціні

Серія сканерів QuickScan 2500 - відмінна якість по доступній ціні

13.10.2021

QW2500, ідеальний ручний 2D-сканер для підвищення ефективності роботи


    


Надійна і стабільна продуктивність

Новий сканер з технологією іміджевого зчитування QuickScan 2500 від Datalogic - ручний дротовий пристрій, чия ефективність набагато більша, ніж його вага. Це міцний та надійний помічник у сфері рітейлу, створений, щоб забезпечити постійні розрахунково-касові операції протягом тривалого часу служби. Сканер легко зчитує всі відомі штрихкоди, в тому числі пошкоджені, важкозчитуємі або погано надруковані. Крім того, беручи до уваги, заходи безпеки, пов'язані з епідемією Covid, сканер з технологією іміджувального сканування QuickScan 2500 оптимізовано для ефективного сканування через захисні барьєри з плексигласу. Усі ці необхідні переваги стають доступними за дуже привабливою ціною, що робить QuickScan 2500 сучасним і очікуваним доповненням сімейства популярних ручних сканерів штрихкодів Datalogic.
Підвищіть продуктивність за допомогою зручного зворотного зв'язку

Якщо ви вибираєте QuickScan 2500, це означає, що вам необхідно недорогий пристрій з найвищою гарантованою продуктивністю сканування і надійним зчитуванням при кожній спробі протягом довгого терміну служби. Вам необхіден легко налаштовуємий пристрій, який забезпечує чітку звуковий, тактильний і візуальний зворотний зв'язок при кожному зчитуванні - успішному або невдалому. Вам необхідно пристрій, який зручно розміщується в руці і не викликає втому, навіть якщо ви використовуєте його протягом тривалої робочої зміни. Сканер з технологією іміджевого зчитування QuickScan 2500 не вийде з ладу, навіть якщо буде безперервно використовуватися протягом довгого періоду часу. Свобода рухів забезпечується завдяки високій якості кабелів, які є досить міцними, щоб витримати неправильне поводження. QuickScan 2500 зчитує будь-які види штрих-кодів, включаючи 1D-, 2D-, поштові коди, стекові або композитні штрих-коди, точкові коди і цифрові водяні знаки.Підключайте, налаштовуйте, використовуйте

Сканер з технологією іміджевого зчитування QuickScan 2500 не тільки є доступним і простим пристроєм для виконання завдань сканування в вашому бізнесі, але і дуже просто налаштовується. Пристрій легко впишеться в інфраструктуру вашого магазину. Проста і безшовна настройка сканера з набором інтерфейсів, які дозволяють підключити його до будь-яких хост-систем, робить цей пристрій універсальним рішенням для вашого бізнесу. Сканер має міцну конструкцію і витримує падіння з висоти 5 футів і 10 мільйонів натискань на тригер. Регульована яскравість джерела світла робить його комфортним для очей більшості людей. Завдяки технології Motionix сканер готовий до роботи в той момент, коли його беруть в руки. З QuickScan 2500 ви отримуєте чудовий пристрій для сканування будь-яких товарів.
Оцініть універсальність

Сканер з технологією іміджевого зчитування QuickScan 2500 дуже популярний в ритейлі, але це універсальний пристрій також зручний для застосування в сфері комерційних послуг, охорони здоров'я, індустрії гостинності, державних установ і підприємств легкої промисловості. Має достатній набір аксесуарів і конфігурацій програмного забезпечення, щоб ви змогли створити адаптоване рішення для вашого бізнесу. У порівнянні з аналогічними ручними сканерами початкового рівня, представленими на ринку, QuickScan 2500 являє собою кращу функціональність і універсальність серед доступних сьогодні пристроїв. Все це упаковано в оптимальну форму з високоякісним дизайном і комфортом експлуатаіі. Ця довгострокова і доступна інвестиція дозволить стабільно забезпечувати більшу продуктивність, ніж можуть вам надати інші аналогічні ручні сканери, присутні на ринку.

icon_viber Viber icon_teleg Telegram