Про нас

Наша історія

Інтернет магазин Torgsys, створений фахівцями з більш ніж 10 річним досвідом роботи в напрямку продажів та сервісу торгового електронного обладнання, автоматизації роздрібної торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу та ін.

У нашому асортименті обладнання провідних фірм-виробників: Citizen (Японія), Toshiba TEC (Японія), Posiflex (Тайвань), Elo Touch (США), CAS (Південна Корея), Metler Toledo (Швейцарія), Datalogic (Італія), Zebra (США), Zebex (Тайвань) та ін.

Завдяки розвиненій дилерській мережі, ми забезпечуємо оперативність у вирішенні питань встановлення та сервісного обслуговування обладнання на всій території України.


Ми пропонуємо

Поставку, установку і обслуговування спеціалізованого торгового ІТ обладнання (контрольно-касове, вагове, маркується, всієї необхідної периферії і витратних матеріалів)

· Рішення для фасування і упаковки продукції

· Системи для автоматизації складів, управління товарними запасами і основними засобами

· Сервісне обслуговування

· Обладнання для платіжних терміналів і банкоматів від провідних світових виробників: системи для обробки готівки, купюроприемники, диспенсери банкнот, Монетоприймачі, зчитувачі магнітних карт, крипти клавіатури та ін.

· Програмне забезпечення для автоматизації процесів обліку на підприємствах роздрібної торгівлі та громадського харчування


ДЛЯ ВЕЛИКОЇ БІЗНЕСУ

Устаткування для виробничих підприємств, гіпермаркетів, складських логістичних центрів, ТРЦ, готелів.

ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Устаткування для супермаркетів, ресторанів, складів, аптек, клінік.

ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Устаткування для мінімаркетів, кафе, барів, хостелів, торгових точок, прилавків-магазинів.


icon_viber Viber icon_teleg Telegram