Принтери пластикових карт. Як працюють і навіщо потрібні?

Принтери пластикових карт. Як працюють і навіщо потрібні?

31.07.2021

Принтер для друку пластикових карт - пристрій, який завдає фарбу на пластикові заготовки. Такі пристрої використовуються для друку логотипів, різних графічних елементів, штрихкодів і тексту, а деякі моделі можуть не тільки завдати необхідну інформацію на карту, але і заламинировать поверхню, щоб картка була більш стійка до зовнішніх впливів і прослужила тривалий час. Існують моделі принтерів, які можуть також закодувати надруковану картку.


Ми розглянемо принцип роботи принтера друку пластикових карт, його будова, матеріали, що використовуються для друку, і розповімо, яка модель найкраще підійде саме Вам, в залежності від майбутнього кількості друку і режиму використання.


На даний момент купити принтер пластикових карт може дозволити навіть невелике підприємство, якому потрібно така функція в великих обсягах. Це можна розглядати також як варіант економії, тому що, в залежності від масштабів друку, такі пристрої окупаються досить швидко і починають економити гроші. Сучасні моделі досить надійні, тому єдина трата, яку належить здійснювати для його змісту - покупка витратних матеріалів. І в будь-якому випадку будуть обходитися дешевше, ніж замовлення партій готових надрукованих рішень на сторонніх підприємствах.


Працює пристрій наступним чином - картки завантажуються в спеціальний лоток, а потім рухається в сторону термоголовки. Вона, в свою чергу складається з безлічі елементів, які, висловлюючись простою мовою, і дозволяють нанести фарбу на карту шляхом нагрівання барвника і його подальшого проникнення в структуру пластика.


Принтери дозволяють друкувати на картці до 16 мільйонів різних відтінків, завдяки тому, що друкуюча головка для кожного кольору робить окремий прохід по заготівлі.


Як витратних матеріалів використовуються всього два види стрічок:

⦁ Кольорові або монохромні для процесу друку

⦁ Ламінаційні, що дозволяють убезпечити виріб від зовнішніх впливів.


Підключення до ПК здійснюється такими ж знайомими і простими способами, як і у звичайних лазерних принтерів. В тому числі, нові моделі підтримують підключення по бездротових мережах. Щоб розробити дизайн для пластикової карти, знадобиться будь-який графічний або текстовий редактор. Тобто, для друку картинки вам знадобиться просто помістити розроблене зображення або логотип в Word або Paint. Володіти навичками розмітки в Photoshop Вам не потрібно, друк максимально проста. Але не варто забувати про драйвери, які виробники поставляють в комплекті з пристроями, оскільки навіть автоматичний пошук драйверів Windows 10, добре справляється з цією функцією, може не знайти даних про таких досить рідкісних і специфічних пристроях як принтери пластикових карт.


Існують 3 основних типи принтерів, тобто 3 класу продуктивності:

⦁ Базовий - до 1 тисячі карт в рік. Дешеві рішення майже без додаткових функцій, які здатні тільки виконувати друк на картках

⦁ Середній - до 15 тисяч карт в рік. Відрізняються підвищеною потужністю, але володіють не найвищою ціною в порівнянні з промисловим типом. Найпопулярніший варіант, який обирає більшість компаній, яким не потрібна друк в промислових обсягах.

⦁ Промисловий - понад 15 тисяч карт в рік. Пристрої коштують досить дорого, але при друку в великих обсягах досить швидко окупаються. Саме ці пристрої оснащуються додатковими модулями для кодування карти або ламінування.


Якщо вам необхідно купити принтер пластикових карт, то наші фахівці дозволять підібрати модель саме для Ваших потреб і обсягів друку, а також фінансових критеріїв. Консультація фахівців абсолютно безкоштовна.

Рекомендовані товари
icon_viber Viber icon_teleg Telegram